0
Pashabiceps

O MNIE

Wychowywałem się w rynku w małej, podwarszawskiej miejscowości – Nasielsku. Otaczające mnie trudne środowisko to nie były łatwe czasy dla nastolatka. Wszyscy, co mnie pamiętają z czasów szkolnych, mówią, że jako młody chłopak posiadałem ogromny talent piłkarski.

Zawsze chciałem zostać sportowcem, a koleje losu pokierowały moje życie tak, że zostałem esportowcem. Czy żałuję? Nie, absolutnie! To wielkie szczęście i pewnego rodzaju dar.

Moja zawodowa kariera esportowca trwała ponad 10 lat. Miałem okazję tworzyć zespoły z najbardziej utytułowanymi graczami na przestrzeni lat i być cząstką organizacji, które zapisały się na kartach historii światowego esportu.

Po przejściu na esportową emeryturę w 2018 roku oddałem się ukochanej rodzince i jednocześnie zacząłem korzystać z życia poznając w wolnych chwilach mój piękny kraj, Polskę. Większa ilość czasu pozwoliła mi nawiązać współpracę ze światowymi markami, takimi jak SteelSeries, Credit Agricole, DHL, Adidas czy Old Spice.

Wiara w marzenia, praca i upór do bycia z każdym dniem co raz to lepszym zawodnikiem oraz wsparcie bliskich od młodzieńczych lat, pozwoliło to zwieńczyć sukcesami na arenie międzynarodowej. Esport dał mi szansę zwiedzić wszystkie kontynenty świata, poznać dziesiątki tysięcy osób z różnych krajów, ich kulturę, kuchnię oraz obyczaje. To było coś niesamowitego.

W 2022 roku zostałem zawodnikiem sportów walki, co było zwieńczeniem moich życiowych ambicji w zakresie rywalizacji sportowej i początkiem nowego, ekscytującego rozdziału.

Na tym nie poprzestają moje sportowe ambicje i w 2023-2024 roku zaprezentuję innowacyjny projekt łączący sport i esport – Pasha Gaming Run. Do zobaczenia, my friend!